هزینه سیمانکاری

هزینه سیمانکاری

هزینه سیمانکاری با توجه به شرایط و عوامل متعددی تعیین می‌شود و همین موضوع، ارائه یک قیمت مشخص را غیرممکن می‌کند. در تعیین هزینه سیمانکاری عوامل و شرایط متعددی تاثیرگذارند. این عوامل را می‌توان در گروه‌های سیمانکاری کف – دیوار – سقف – نما – رزومه و سابقه گروه اجرا کننده – روش اجرای سیمانکاری  دسته‌بندی کرد. جالب است بدانید که حتی شرایط اب و هوا هم در تعیین قیمت سیمانکاری نما تاثیر گزار است

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر کلیک کنید

اصلی‌ترین عوامل ثابت‌نبودن قیمت سیمان‌کاری و اختلاف قیمت نهایی عبارت‌اند از:

عوامل تاثیرگذار در قیمت سیمان کاری

روش سیمانکاری

دستمزد سیمان‌کاری با سیمان سیاه به دلیل نیاز به ترازبندی دقیق سطوح بیشتر از سیمان سفید اعلام شده است. همچنین هزینه اجرای روش‌هایی مثل سیمان‌کاری شسته با نمای رومی با توجه به ابزارها و مهارت‌های مورد نیاز گران‌تر از سیمان‌کاری آستر و رویه است.

وضعیت سطح 

: این‌ که سطح شما نیاز به چه میزانی از زیرسازی داشته باشد، در تعیین قیمت سیمانکاری تاثیرگذار است. به‌طورکلی قیمت اعلام‌شده برای زیرسازی با ضخامت 3 سانتی‌متر سیمان سیاه است. بدیهی است سطوحی با نیاز به زیرسازی بیشتر از این ضخامت، قیمت نهایی بیشتری نسبت به سطح‌های صاف دارند.

 محل اجرا سیمانکاری

(نما، کف – دیوار – سقف – رابیتس)

 مساحت و شرایط اب و هوا

: تعیین قیمت سیمانکاری در استانی مثل خوزستان – هرمزگان با جایی مانند تهران – کرج به دلیل شراطی جوی متفات است

برای مساحت‌های کوچک یا خرده‌کاری‌ها معمولا به‌صورت کلی و بعد از بازدید توسط متخصصان اعلام می‌شود.

خلاصه : سیمانکاری یکی از خدمات ساختمانی است که با هدف آماده‌سازی فضا برای اقدامات بعدی انجام می‌شود. در واقع اصلی‌ترین کاربرد سیمان‌کاری، زیرسازی بخش‌های مختلف ساختمان است که تعیین هزینه سیمانکاری برای مساحت‌های بزرگ یا کوچک معمولا بعد از بازدید توسط گروه اجرا کننده اعلام می‌شود.

جستجو

سیمانکاری نما

آخرین مقالات

آخرین نمونه کارها